ASTRETIKA to unikatowa przestrzeń, która powstała z moich poszukiwań Realizacji własnej, a zamieniła się w pomocny element dla każdego. Możesz się upewnić w jej działaniu praktycznym właśnie korzystając z tej strony. Zamawiając indywidualną analizę karty własnej dostajesz praktyczną wiedzę dla lepszego zrozumienia siebie, swojego partnera, otoczenia, zarówno prywatnego, jak i biznesowego.

Lubimy się delektować życiem, prawda? Jasna sprawa, akurat żyjemy w takie czasy. Ale czy każdy potrafi? Dziś wszystcy dążymy do harmonii oraz dbamy o komfort. Natomiast wciąż sporo mamy na głowie, a w większości przypadków wcale się nie da bez świętego słowa ‘Psychoterapia’. Dlaczego tak jest? Zarazem z lekkością bytu dostajemy jej nieznośność w postaci ogromnego pola do działania z wieloma możliwościami, grzebając w których, tracimy siebie.

Zacznijmy od wyszukiwania. Siebie i swej super-mocy. Analizując niektóre horoskopy, zdaję sobie sprawę, iż człowiek nie wykorzystuje nawet połowy swego potencjału, mając przy tym świetne zdolności. Bywa tak, że nawet jedna niedopracowana Planeta jest tym ważnym brakującym elementem, zapewniającym prawidłowe działanie całego systemu o nazwie Realizacja.

W czym tkwi Sekret? Na pewno nie w filmie pod tym samym tytułem. Sekret tkwi w żródle inspiracji. Żródełko nosimy w sobie. Głęboko. Czesto przez całe życie nic o nim nie wiedząc. Chodzi mi o subosobowość. I mamy je kilka. Planety w naszym horoskopie wskazują na ilość subosobowości, które nosimy wśrodku. To znaczy, za pomocą których czynimy dobro i zło, odnosimy sukcesy czy doznajemy porażki. Akurat przez lokację każdej planety i jej połączenia jesteśmy w stanie wyjaśnić moc potencjału oraz własciwą drogę życia. Tak więc, patrzcie wewnątrz siebie oraz na własną kartę urodzeniową oczywiście.