astrolog warszawa

Astrologia z łaciny „astro logos” to  zainteresowanie porządkiem gwiazd oraz układów planet. Astrolog Warszawa, czyli jaki wpływ mają ciała kosmiczne na nasze życie. To miało swój początek już w starożytności? a do dzisiaj funkcjonuje w naszym życiu. Wielu z nas szuka pomocy w horoskopie.

Nowa Asrtologia.

Dziedzina, jaką jest astrologia, pozwala na określenie wpływu innych planet i gwiazd na nasz los. Astrolog z Warszawy powiąże harmonię, która panuje w kosmosie z naszym przeznaczeniem. To jak wygląda nasze życie na Ziemi uzależnione jest od znaczonego wpływu ciał niebieskich- komety, gwiazdy, planety oraz słońce, wywierają znaczący wpływ na przyrodę. W ten sposób regulują działanie wulkanów, czy wpływają znacząco na prądy morskie. Relacja ciał niebieskich na życie tutaj na Ziemi jest bezsprzeczna, potwierdzają to badania naukowe.

Astrologia wedyjska

astrologia wedyjska

Warto także poznać siebie z innej perspektywy, poprzez inny system  astrologii wedyjskiej. Główny punkt stanowi tutaj nie Słońce, tylko  Księżyc. Astrologia wedyjska inaczej jest nazywana Jyotish. Słońce jest związane z mężczyznami, Księżyc zaś z kobietami. Księżyc w astrologii wedyjskiej symbolizuje kobiecą naturę, czyli:

  • intuicyjność
  • empatię
  • umiejętność dostosowania się do tego, co zrzuca na nas los.

Znaki zodiaku według astrologii wedyjskiej też traktowano nieco inaczej.

Księżyc posiada swoje miejsce w  zodiaku, to Nakszatra. Jest ich 27, z których każdą dzielmy na 4 pady, co pozwala zróżnicować 108 osobowości. Astrologia wedyjska uwzględnia także znaczący wpływ Słońca, jednak nie bierze pod uwagę oddziaływania takich planet jak Pluton, Neptun i Uran ze względu na ich znaczącą odległość od Ziemi.

Warto poznać swój horoskop, żeby dowiedzieć się co dla nas zapisano w gwiazdach. Taka wiedza pozwoli nam pokierować swoim życiem właściwe, poprzez podejmowanie odpowiednich decyzji. Horoskop urodzeniowyto bardzo przydatne narzędzie, a umiejętność jego odczytania to prawdziwy dar, z którego warto skorzystać.

Astrolog Warszawapomoże nam skojarzyć fakty oraz sporządzi nasz własny unikalny horoskop urodzeniowy. Połączenie pasji i zawodu to mieszanka dająca pełną gwarancję powodzenia, ponieważ, kiedy się kocha to co się robi, swoją pracę wykonuje się naprawdę dobrze, dlatego warto skorzystać z profesjonalnych usług Astrologa w Warszawie i oddać się w ręce specjalisty.

Horoskop urodzeniowy

horoskop urodzeniowy

Nasze znaki zodiaku znamy wszyscy. Nabywamy tę wiedzę już we wczesnych latach dziecięcych. Każdemu znakowi zodiaku przypisywane są konkretne cechy charakteru oraz usposobienie. Dzień, w którym przychodzimy na świat rzutuje na całe nasze życie. Astrolog  w Warszawiepomoże nam poznać siebie samych znacznie lepiej poprzez wskazanie nam cech naszego charakteru, które są ściśle związane z momentem naszego przyjścia na świat.

Astrologia horoskop – jak wpływa na nasze życie?

Horoskop urodzeniowy  może wskazać nam właściwą drogę postępowania, reakcję na nadchodzące wydarzenia, tak by obrócić je na naszą korzyść. Każdy z nas posiada cechy charakteru, z których nie zdajemy sobie sprawy, dlatego warto zajrzeć w głąb siebie przy pomocy horoskopu urodzeniowego.