horoskop astretika

DOMY ASTROLOGICZNE

Z CZEGO SIĘ SKŁADA WNĘTRZE CZŁOWIEKA?

Horoskop wg Astrologii Wedyjskiej Dźjotisz (w Hindi Jyotish) ma postać kwadratu podzielonego na 12 części – DOMÓW. Każdy Dom odpowiada za pewne właściwości i sfery życia. Nie będę sypać terminami wedyjskimi. Nie dość, że są trudnopowiedzialne, jeszcze potrzebują wiedzę języka sanskryckiego.

Moja karta jest nieco wystylizowana. Stanowi ona wnętrze człowieka, składające się z wielu sfer, jakości oraz czynników, które mają wpływ na indywidualne sposoby Realizacji własnego życia. Zaznaczyłam kolorystycznie 4 grupy domów:

domy talenty astretikadomy finanse astretikadomy kendry astretikadomy dustchany astretika

  • Domy Talentów i Potencjału [Domy Dharma] – 1, 5, 9

  • Domy Finansów – 2, 11

  • Domy Kendra – 1, 4, 7, 10

  • Domy Pokonań i Przeszkód [Domy Dusthana] – 3, 6, 8, 12

REKTYFIKACJA

BUDOWA KARTY OSOBOWEJ

Załóżmy, że każdy człowiek to tkanina o kwiatowym deseniu. Nie dość, że dziś istnieje mega dużo odcieni i wzorów, to jeszcze skład komplikuje się domieszką. Rektyfikacja w Astrologii to proces wyznaczenia składu naszej materii, natomiast układ planet w domach horoskopu wskazuje na nasz i tylko nasz wzór z unikatową paletą barw, znając się na której, pomyślnie stworzymy własną 'garderobę życiową’.

Do sedna. Rektyfikacja to ustalenie odpowiedniego horoskopu, to zn. planet w pewnych domach horoskopu przez tak zwany wywiad (trwa ok.1-3 godz). Dla budowy karty trzeba podać datę urodzenia, miasto oraz czas. Przy tym posiadanie czasu urodzenia (chociażby orientacyjne) jest warunkiem koniecznym.

Tylko analiza karty urodzeniowej z dokładnie prowadzoną rektyfikacją zapewnia właściwy kierunek REALIZACJI człowieka.

astretika
planety astretika

PLANETY | WĘZŁY KSIĘŻYCOWE | NAKSZATRA

CO JEST UKRYTE W ŚRODKU?

Planety w pewnych domach robią swoje klimaty, nadają charakteru domom, którymi rządzą, a jednocześnie tworzą unikatowe połączenia ze sobą, tak zwane JOGI, które określają wnętrze i kierunek Realizacji człowieka.

PLANETY Jest ich 7. Słońce [Su], Księżyc [Mo], Jowisz [Ju], Wenus [Ve], Merkury [Me], Mars [Ma], Saturn [Sa].

WĘZŁY – Rahu [Ra] i Ketu [Ke].

NAKSZATRY – 27 znaków Księżycowych albo stacje gwiazdowe.

Wiemy, że detale tworzą całość. I właśnie z tego się składa aranżacja wnętrza własnego. Trudność i jednocześnie harmonia polega na tym, żeby połączyć wszystkie te elementy w jeden mechanizm o nazwie REALIZACJA.

12 DOMÓW HOROSKOPU

WNĘTRZE CZŁOWIEKA

REKTYFIKACJA

BUDOWA KARTY OSOBOWEJ

7 PLANET

TALENTY POTENCJAŁ SUKCES

2 WĘZLY KSIĘŻYCOWE

SŁABE I MOCNE STRONY