Aby sporządzić horoskop urodzeniowy, trzeba znać podstawowe dane:

  • Data urodzenia
  • Miasto, w którym się urodziłeś
  • Czas urodzenia (tak dokładnie, jak to możliwe) – najlepsza opcja, jeśli znasz dokładny czas w szpitalu położniczym lub posiadasz znacznik podany przy urodzeniu.

Aczkolwiek jeśli czas urodzenia jest znany tylko w przybliżeniu, dobry astrolog dokona wyjaśnienia czasu za pomocą rektyfikacji. Tak czy inaczej rektyfikacja horoskopu jest w moim przypadku rzeczą niezbędną.

Karta horoskopu urodzeniowego jest podzielona na 12 sfer, które nazywane są „domami” lub „bhawami”. W tych domach „żyją” pewne planety i znaki Zodiaku, a wszystkie one są ze sobą powiązane tak bardzo, że tworzą unikalny indywidualny wzór osobowości, który może rozszyfrować doświadczony dobry astrolog.

Horoskop urodzeniowy w astrologii wedyjskiej różni się od horoskopu zachodniego. Ponieważ używa się różnych punktów odniesienia. Tak więc w zachodniej astrologii punktem odniesienia będzie wewnętrzny Zodiak, który wcale nie odpowiada punktowi odniesienia w astrologii wedyjskiej.

Jyotish pokazuje również duchową stronę życia człowieka, zapewnia pełniejsze zrozumienie i świadomość siebie jako osoby i wszystkiego, co się z tobą dzieje.

horoskop urodzeniowy astretika

 

Dobry Astrolog Warszawa

Ani horoskop, ani planety, ani domy, ani jogi nie mają wpływu na człowieka. Oczywiście można winić Marsa w domu „siły woli” za jego asertywność lub niepoprawną wytrwałość. Lub Księżyc w domu „chorób” w jego drażliwości. Jednak planety nie dbają o to, co się tutaj dzieje. Jowisz leci gazowym olbrzymem z obliczoną prędkością astronomów i nie wie o Tobie.

Planety są niczym alfabet. W zależności od układu, składają się z nich kombinacje – podobnie jak nasze słowa i zdania. Kombinacje te zyskują miano ‘jogi’ czyli połączenia planet. Podobnie jak w naszym języku, całe znaczenie tekstu będzie zależało od słów ułożonych w zdaniu, a kombinacje planetarne opisują przeznaczenie – Realizację człowieka. Jeśli nie znasz języka, nie potrafisz ująć znaczenie tekstu, prawda? Tak zły Astrolog błędnie odczytuje to, co jest określone w horoskopie.

Wcześniej Astrologia mogła dawać dość dokładne prognozy, które w stabilnych czasach wyglądały jak przepowiednie. Zawodów było mało. Wszyscy ludzie żyli według pewnych umiejętności, których nie było zbyt wiele. Astrologia była dostępna tylko dla ludzi z wyższej klasy (Astrologia jest ogólnie nauką dla Królów), którzy dążą do sukcesu. Tak więc w czasach, gdy systemy nie zmieniały się od stuleci, prognozy wyglądały jak magiczne przewidywania. Aby utrzymać aurę mistycyzmu, wymyślono legendę, że planety są bóstwami, które nas kontrolują. Ale wszystko się zmieniło – statystyka twierdzi, że horoskop rzeczywiście określa ludzki potencjał genetyczny. Dobry Astrolog zawsze ma na uwadze te okoliczności, analizuje zdolności, otoczenie oraz wychowanie.

Porady Astrologa

Dobry Astrolog Warszawa wskazuje właściwe tory, podpowiada najskuteczniejsze działania, wyznacza mocne strony, wady i zalety. Kilka słów na temat słabych a mocnych stron. Wszystkie cechy charakteru są słabymi i mocnymi stronami jednocześnie. Wiele osób po konsultacji pyta: „Jakie są moje słabości?”. Żadnych.

Uwaga! Absolutnie wszystkie twoje pozycje w horoskopie są mocnymi stronami, gdy używasz ich zgodnie z przeznaczeniem. A wszystkie twoje nieużywane pozycje w horoskopie urodzeniowym są słabymi stronami, jeśli ich nie używasz. Na przykład Mars i Rahu są w domu małżeństwa. W klasycznej astrologii taka sytuacja byłaby uważana za słabą stronę. Ale w przekładaniu na czasy współczesne, czyli według Nowej Astrologii oznacza to, że potrzebujesz niezwykłego, impulsywnego i aktywnego partnera. A związek z nim musi być stale impulsywny, niezwykły i aktywny. Czy to słabość, czy nie? Jest to dane I musi być użyte. Jeśli właściwie wykorzystasz swoje umiejętności, stają się Twoimi mocnymi stronami. Ignorujesz – zamieniają się w minusy. Kolejny przykład. Masz „uszkodzony ” Księżyc w 8 Domu. Z jednej strony, oczywiście, jesteś paranoikiem, a we wszystkim widzisz zdradę i powód do zmartwień. Ale z drugiej strony, przewidujesz również niebezpieczeństwa. Prawidłowe wykorzystanie tej pozycji może dać nawet mistyczne zdolności, intuicję, szósty zmysł.

Porady astrologa warszawa to pomocne narzędzie w poszukiwaniu swojego potencjału, zrozumieniu własnych preferencji, pasji i talentów.

Zatem, nasz Układ Słoneczny to ogromny alfabet. Nasz horoskop to scenariusz lub diagnoza, w której scenarzysta albo lekarz – to Pan Bóg lub Wszechświat.