Nowa Astrologia to nie przepowiednia, lecz prognoza. Dlaczego? Naprzykład, dzisiaj istnieje taka świetna profesja jako bloger/influencer. Czy wasi dziadkowie (czasami nawet rodzice) wiedzą co to znaczy albo dostrzegają tu coś świetnego? Nie sądzę. Czas ciągle się zmienia, profesje/zajęcia też mają swoje trendy. Mało tego, według statystyki, posiadacze tego samego horoskopu realizują go na różne sposoby, ponieważ każdy z nas ma swój wyjątkowy światopogląd, wychowanie, otoczenie, okoliczności oraz cechy genetyczne.

Astro-Fakty

Oto najważniejsze FAKTY, na których bazuje analiza horoskopu współczesnego człowieka.

  •  Astrologia nie przepowiada przyszłości. Tylko praca z potencjałem, wyznaczenie silnych a słabych stron, polepszając które, odnosimy sukcesy.
  •  Horoskopy nie są ani złe ani dobre, tylko indywidualne i superwyjątkowe. Każdy z nas jest unikatowy. Pamiętajcie to i doceniajcie.
  •  Poprostu nie istnieje podziału planet na złowrogie i dobroczynne. Jest pojęcie harmonijności oraz realizacji każdej planety w karcie natalnej. Wystarczy tylko skupić się na sobie i swojej wersji ‘living the best life’.
  •  Planeta w upadku to nie koniec świata, wręcz przeciwnie, jest unikatową cechą człowieka, ktory posiada taki exclusive w horoskopie. Wykorzystujmy na maksa swoje zasoby.
  •  Planety w retrogradacji nie robią dramatu, tylko dodają precyzji naszej Realizacji, to znaczy bardzej określają obszar skupienia.

No i jest najbardziej prowokacyjny faktyczny fakt.

  • Według historii, Astrologia to nauka Królów. Elity. Pretensjonalnie brzmi, prawda? Ale, wracając do naszych czasów, nie mówię dosłownie o posiadaczy Pałaców i Rolls-Royców z Rolexami na nadgarstku. Aczkolwiek to warto swego wysiłku i nie wierzę, że ktoś z was nie chciałby mieć taki ‘all inclusive’, gdyby mu proponowano. Zatem, mówię o tych, kto wart się nazywać Królem swej branży, kto jest najleprzym w tym, co robi i ma wpływ na spółeczeństwo.

I nagle pomyślałam, iż słowo ‘influencer’ dobrze się dzisiaj sprawdza. Tylko nie chodzi mi o bloggerzy z bezsensowną randomną reklamą. Nie, nie, nie. Mam na myśli ludzi, które wiedzą, czego chcą; idą WŁASNĄ drogą; rządzą swoim życiem. Inspirują innych.

Wynik

Podsumujmy. Astrologia należy do ludzi świadomych, pozbawionych zacofanego myślenia. Rolexy nic do tego nie mają.

Run the World, Kochani a Kosmos się dołączy