Jestem projektantką wnętrz. Kiedy pisałam to zdanie, myślałam tak naprawdę o swoim wykształceniu designerskim, to zn. studiowałam Architekturę. A w sumie nieżle to brzmi wobec Astrologii. Bo dosyć często nam się zdarza, iż dekorując mieszkanie, kompletnie zapominamy o wnętrzu własnym. A przecież klimaty domowe są całkiem uzależnione od stanu naszej Duszy.

Dzięki swej pracy, uświadomiłam, iż wnętrze domu staje się harmonijne tylko i wyłącznie przez odzyskanie równowagi, balansu oraz harmonii Duszy. Natomiast astro analiza jest tak zwaną informacją insajderską, z której korzysta każdy świadomy i pomyślny człowiek. A przecież wiemy: Kto ma informacje, Ten ma Władzę.

Wracając do tematu projektowania wnętrza, przedstawiam graficzną postać naszej Duszy, która składa się z domów [pomieszczeń] i ma ich aż 12. Są wśród nich najważniejsze, to znaczy aktywne, i drugorzędne [bez planet], o które też trzeba dbać, żeby realizować życie na maksa.

Moja wersja jest z odrobiną kreacji)

Planety w pewnych domach robią swoję klimaty, nadają charakteru domom, którymi rządzą. Wiemy, że detale tworzą całość. I właśnie z tego się składa aranżacja wnętrza własnego. Trudność i jednocześnie harmonia polega na tym, żeby połączyć wszystkie te elementy w jeden styl.