Przedstawiam jeden z trzech składników RECEPTY SEKSUALNEJ.

Wenus | Agent Provocateur

Wiecie co? To są tacy koronkowi ludzie. Gdyż po pierwsze to jest piękne, po drugie – zdecydowanie seksowne, no i po trzecie – prawdziwy kunszt połączenia różnych detali, niczym kreacja artystyczna. Dlaczego Agent Provocateur? Ponieważ istnieje mnóstwo koronek, a te są luksusowe, na dodatek – odpowiednia nazwa Agent Provocateur. Wenus to seks planeta, która słynie z prowokacji, dobrego gustu, poczucia estetyki, umiejętności delektowania życiem.

Jeszcze jedna rzecz, jak ostatnio wspominałam, super skill odpowiadający za zdolność do rozkoszy należy do Wenusa.

Podsumowując, można powiedzieć, że piękno, seksowność, twórczość, inspiracja, luksus, przyjemność – te wszystkie słodkie słowa i czyny, to właśnie działanie Wenusa na nasze życie oraz percepcję.

COŚ PIKANTNEGO. Wiadomo, że wszelkie uzależnienia pochodzą z przyjemności. Tak więc często koronki maskują mega spryt, cwaniactwo i manipulacje. Założę się, każdemu z nas zdarzały się ludzie, z którymi zawsze magicznie jesteśmy na tak)

Dziewczyny, przed chłopakami którzy mają dobre położenie Wenusa w horoskopie, opór jest daremny.

Natomiast, Chłopaki! Ja tu milczę, koronki mówią same za siebie.

Najmocniejsze pozycje Wenusa w znakach Zodiaku – TOP 6

seks planeta wenus

  • Wenus w Rybach – Wenus w egzaltacji. Cwaniactwo. Mega twórczość. Połączenie rzeczywistości z wymysłem. Najlepsi iluzjoniści i aktorzy. Naukowcy i wynalazcy. TYLKO pod jednym warunkiem – Wiedza! Czyli Wenus w Rybach musi doskonale znać się na rzeczy.
  • Wenus w Wadze – Subtelność, Estetyka, Ekskluzywność, Mega seksowność. Tacy ludzie przyciągają wyrafinowanych, niezwykłych i harmonijnych partnerów.
  • Wenus w Byku – Perfekcjonista. Najlepsza improwizacja to dobrze przemyślana improwizacja. Przyziemna twórczość. Wenus w Byku zachęca człowieka do poszukiwania szczerej, poważnej miłości.
  • Wenus w Raku – Wrażliwość. Gra emocjonalna. Wewnętrzna potrzeba zmian i odnowy psychicznej. Jest potrzeba trwałych dowodów miłości, w przeciwnym razie Wenus w Raku może czuć się niepewnie.
  • Wenus we Lwie – Zdecydowanie piękni i utalentowani ludzie, co zresztą bardzo się podkreśla. Pragnienie miłości i uwielbienia. Teatralność w wyrażaniu uczuć. Pragnienie kreatywności, piękna. Mężczyźni z Wenusem we Lwie są przyciągani przez atrakcyjne kobiety, którymi można się pochwalić. Dla obu płci niezbędny smak luksusu, pięknych rzeczy, sztuki.
  • Wenus w Skorpionie – Ciągłe pragnienie, namiętność i lekkomyślność. Uczucia i pragnienia są często niezrozumiałe dla innych, Dzikie. Pragnienie sadyzmu i masochizmu. Namiętność i bezwstydność, pragnienie luksusu, chciwość i zazdrość, ekstrawagancja i ekscentryczność. Pragnienie wolności seksualnej, zazdrość.